СФНУ
14
Лет опыта
4
Верифицированные рекомендации
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
28
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
4704
Последний визит на сайт
2 дня назад
Добрий день!
Мене звуть Каріна Бахолдіна, я ріелтор та фахівець з інвестування в Україні.

П'ять років поспіль була ТОПом, в одному з агентств нерухомості Дніпра, але настав час зростати.

Влітку 2020 року ми з командою створили новий формат у цьому бізнесі для Дніпра:
CONSULTING, який вміє у Нерухомості все.
✅продаж об'єкта тільки за попередньо розробленим маркетинговим планом, мої профі говорять лише реальні цифри та терміни;
✅всю передпродажну підготовку робимо самі;
✅знаємо від А до Я про всю програму кредитування у всіх банках, та запропонуємо своїм клієнтам максимальний комфорт в отриманні іпотеки – якщо вона необхідна;
✅ не морочимо голову клієнтам, не «вигулюємо» на 20 об'єктів, з яких лише три відповідають вимогам;
✅створили першу в Дніпрі керуючу компанію (цікава всім, хто хоче здавати своє майно – отримувати лише гроші, а не головний біль);
✅⚠️ Звичайно ж знаємо Все про інвестування в новобудови, я сама інвестор. Супроводжую особисто у кожному проекті.

Це якщо коротко, а так будь-яке питання в нерухомості – звертайтесь.

Детальніше у моєму Інстаграм @karinabakholdinarealtor

Продажа домов (5)

  • Консалтингове агентство КВ
    95 000 $
    1 173 $/м²

    Ровенская ул.

    81 / 30 / 12 м²
    1 этаж
    2 сот
    2 комнаты
    2 нед. назад
    Повністю сучасний ремонт Спланований у 2 окремі затишні кімнати : кухня- вітальня та спальня. Простора кухня з якісною технікою. Гардеробна , ванна кімната та комора. Охорона території , відеонагляд та інтернет. На території двір з ландшафтним дизайном , парко місце та генератор. Вартість: 95 000 $ Телефонуйте , подивимось разом! Ваш рієлтор Каріна Бахолдіна.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    115 000 $
    1 117 $/м²

    Широка

    103 / 50 / 30 м²
    2 этажа
    1 сот
    3 комнаты
    1 нед. назад
    Продається таунхаус у комплексі Scandi Village в Старих Кодаках. Площа — 103 м², ділянка — 1,5 сотки. Стан — під чистове оздоблення. Планування: • Можна спланувати 3 спальні або 2 спальні + кабінет • 2 санвузли (на першому й другому поверсі) • Просторий підвал — важлива перевага сьогодення • На другому поверсі є вікна в даху: можна облаштувати ванну кімнату під зоряним небом чи вранішнім сонцем Є власна територія — можна зробити барбекю-зону, посадити квіти чи поєднати все для сімейного відпочинку. Характеристики: • Автономне електричне опалення • Тепла підлога • Електрика підключена • Стіни: шлакоблок Територія комплексу: Закрита територія, паркувальні місця, басейн, лаундж зона, дитяч...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    27 000 $
    193 $/м²

    трояндова

    140 / 50 / 20 м²
    1 этаж
    6 сот
    2 комнаты
    1 нед. назад
    Продається затишний будинок для цілорічного проживання у СТ «Магнолія», с. Новоселівка. Поруч популярні місця відпочинку — Пісчанка, Орлівщина, кооперативи «Озон» і «Зелена поляна». До річки лише 150 метрів — власний пляж практично під боком. Поруч ліс — гриби, ягоди, пікніки. Характеристики: • Площа будинку: 140 м² • Ділянка: 6 соток • Планування: кухня 10 м², вітальня з каміном, 2 спальні, санвузол, підвал (спортзал), гараж • На території: альтанка, літній душ і туалет, дровник, сад із плодовими деревами Додатково: • Будинок придатний для проживання, але потребує косметики (у гаражі був невеликий підпал, трохи зачепило дім) • Хороші сусіди, які проживають цілий рік • Затишне та безпечне...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    130 000 $
    684 $/м²

    Чарівна

    190 / 58 / 46 м²
    1 этаж
    11 сот
    4 комнаты
    2 нед. назад
    Продається новий сучасний будинок після будівництва у смт Обухівка, вул. Чарівна (колишня Чапаєва) — місце, де поєднуються комфорт міського життя та спокій природи. Будинок зведено з нуля, як для себе, з якісних матеріалів і продуманим плануванням. Залишилось лише виконати внутрішнє оздоблення — і ви зможете реалізувати власний стиль або вже готовий дизайн-проєкт, який іде у подарунок новим власникам (вартість такого проєкту — понад 130 000 $). Планування: • 4 окремі кімнати • Простора кухня-вітальня 45,5 м² • 2 санвузли • Гардеробна та технічне приміщення • Тераса 42 м² • Навіс на 2 авто Ділянка — 11,53 сотки, рівна, озеленена, правильна форма Газове автономне опалення Централізоване вод...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    50 000 $
    704 $/м²

    Александра Рейнгарда ул. (Арсеничева), 4

    71 / 20 / 6 м²
    1 этаж
    2 сот
    3 комнаты
    2 нед. назад
    Продаж будинку в одному з найпопулярніших районів міста — проспект Гагаріна, район Неоплази Адреса: вул. Олександра Рейнтгарда, 4 Загальна площа будинку — 71 м² Зручне планування: 3 кімнати, що дозволяє комфортно організувати простір для сім’ї або реалізувати власний проєкт перепланування. Будинок газифікований. Об’єкт має великий потенціал: частина будинку потребує повної реконструкції, що дає можливість створити сучасне житло під свої потреби без переплати за чужий ремонт. Ділянка — 2,5 сотки На території також розташована літня кухня. Компактна ділянка, яка не потребує значних витрат часу на догляд — оптимальний варіант для життя в межах міста. Асфальтована вулиця, приємне оточення,...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.